Cudaczki Moje
Wiosna, wiosna... wiosna acht to Ty!

W końcu jesteś :) w końću przyszłaś... Ignaś miał być wiosenny. Mieliśmy od razu ruszyć na ciepłe słoneczne spacerki... Ale synuś był gotowy wcześniej i w urodziny Tatusia pojawił się na świecie tak więc nie 1 marzec ale 19 luty :) Mimo to nawet 1 marca znaków wiosny nie było... Od trzech dni jesteśmy praktycznie całe dnie w plenerze. Jest pięknie. Aż człowiekowi chcę się żyć. Nie obyło się bez ekscesów... To nieznośne bąki straszące Antosia, rozbite kolano, zdarta skórka z rączki... A to dopiero początek! Przeżyjemy. 

Natchnięta wiosennymi porządkami stwierdziłam że Panowie mi rosną. Pożegnaliśmy rozmiar 56 i 98/104. O ile Młodszy garderobe ma full wypas bo mama poszalała w ciąży na zakupach do rozmiaru 74 tak o starszaka trzeba zadbać. I zaczęłam przeglądac co w tym sezonie na takiego szkraba jest modne... Kolory krzykliwe, neonowe, żywe. No i fajnie! Dzieci powinny być widoczne hi hi :) Bardzo spodobały mi sie spodnie rurki w tych pieknych kolorach a nie tylko jeans, szarość, granat... To jest to! Napewno jakieś zakupimy :) T-shirty uwielbiam te z dużymi kolorowymi nadrukami, albo śmiesznymi napisami. Kurteczka, czapka z daszkiem i neonowy T-shirt mama kupiła gdy "uciekła" z domu do szkoły :) tak więc już "coś" jest. Lista zakupów ma jeszcze jeden główny punkt a nawet dwa! Trampki, tenisówki, coś lekkiego i praktycznego oraz rzeczy do piaskownicy i na plac zabaw. W tych ostatnich pomoże nam - mam nadzieje - allegro i dział rzeczy używanych, w końcu i tak będą przeznaczone na "wyniszczenie". A oto zdjęcia któy mnie zainspirowały: 

 

Odcienie zieleni jakoś tak wiosennie na mnie działają :)

 

 

A żeby nie było że Maluszek na wiosnę NIC nie dostanie to proszę - moja pierwsza zabawka :)

Chyba jedna z popularniejszych ale dwa tygodnie dzień w dzień wybierałam (i tu z czasem nie przesadzam - Małżonek już nie mógł na nie patrzeć a pytany KTÓRA wybierał tą poniżej BO przynajmniej nie ucieknie :) i po dwóch tygodniach kliknęłam, zapłaciłam i jest. Całkowicie do niej przekonana jeszcze nie jestem, uwierzyłam w pozytywne opinie użytkowników, w ciągu kilku dni powinna zawitać u nas w domu a wtedy poddamy ja testowi i się okaże. 

Pisze  ten "wpis" od 15. Jest 22.26. 7 i pół godziny spędziłam próbując tworzyć i zajmowac się dziećmi. Teraz Antoś już śpi - dzisiejsze bajki to: SUM, LOKOMOTYWA, ENTLICZEK PENTLICZEK. A Ignaś w łóżeczku próbuje zasnąć. A ja miałam wieczorem gdy dzieci zasną napisać trochę pracy licencjackiej ale chyba nic mi z tego nie wyjdzie... 

I tak oto skutecznie poprzez mode i zabawki odeszłam od wiosennego tematu...

 

Kochana wiosno WITAJ!!!

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Ewa
( 10:42:17, 17.04.2013 )
witaj wiosno i zostan juz :) Moj Maly tez uwielbia koszulki z nadrukiem...a najbardziej to lubi lizac nadruki :P
musia
( 08:55:41, 17.04.2013 )
Wiosna, wiosna, ach to TY :)
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości AntośIgnaś Licznik odwiedzin: 85485